Rüyada ahşap çerçeve görmek

Rüyada ahşap çerçeve görmek atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ahşap çerçeve gördüyseniz:

  • Baskılar sizi sıkabilir.

Rüyada ahşap çerçeve görmek uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına işaret eder.

Rüyada cam çerçeve kırmak borçlarının ödeneceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çerçeveli altın görmek haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada duvarda çerçeve görmek sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine alamet eder.

Rüyada fotoğraflı çerçeve görmek kazançlı işler yapacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, onlarla ayrı düşeceğine tabir olunur.

Rüyada çerçeveli ayna görmek aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada boş fotoğraf çerçevesi görmek büyük aşamalar kaydedeceğine, çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, ağır bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eşle bazı tartışmalar yaşayıp ayrılığın eşiğine gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada çerçeve kırıldığını görmek evini ve ailesini unutacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments