Rüyada ahşap bir eve girmek

Rüyada ahşap bir eve girmek yalanların, günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, elinin bollaşacağına, yüzünün güleceğine, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, yaşadığı kötü deneyimlerden sonra insanlar ile arasına çok büyük bir mesafe koyacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına işarettir.

Rüyada ahşap bir eve girmek gördüyseniz:

  • Yapılacakların listesi giderek uzuyor olabilir.

Rüyada ahşap bir eve girmek bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz ahşap ev görmek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ahşap bir ev görmek çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına delalet eder.

Rüyada ahşaptan ev yapmak şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, yanlış kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ahşap ev görmek çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına tabir olunur.

Rüyada ahşap ev yaptırmak allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, malını ve parasını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada ahşap ev aldığını görmek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan allah’ın izniyle kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ahşap köy evi görmek bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments