Rüyada ahit sandığı görmek

Rüyada ahit sandığı görmek daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, istenmeyen olayların olacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ahit sandığı gördüyseniz:

  • İşlerinizde size faydası dokunabilecek, bilgi sahibi eski tanıdıklarla bağlantı kurabilirsiniz.

Rüyada ahit sandığını görmek iyi ruh halinin bozulacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ahit sandığı görmek şansın kaçacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine delalet eder.

Rüyada kilitli sandık görmek kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın dolu sandık görmek kısmetlerinin açılacağına, yardım almak istese de, derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına delalet eder.

Rüyada cam sandık görmek böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sandık hediye almak arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada sandık anahtarı görmek sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, yeni bir yol tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada altın sandık görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments