Rüyada ahırın yıkıldığını görmek

Rüyada ahırın yıkıldığını görmek iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, işlerin kapanacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine ya da onların yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada ahırın yıkıldığını gördüyseniz:

  • İlerleme hızınız artıyor.

Rüyada ahırın yıkıldığını görmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine işarettir.

Rüyada ahıra saklanmak problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada ahırda saman görmek berekete ve zenginliğe kavuşacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine yorulur.

Rüyada dolu ahır görmek yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada boş ahır görmek belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada ahırda dana görmek maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ahır yaptırmak aksiliklerin bu sayede aşılacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada domuz ahırı görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, neşe ve sağlıkla geçeceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments