Rüyada ahır ve koyun görmek

Rüyada ahır ve koyun görmek eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, hobilerine eğileceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ahır ve koyun gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir veya yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak şeylerle vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada ahırda koyun görmek gelirinin de garanti altında olacağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine rivayet eder.

Rüyada koyun ahırı görmek aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ahır dolusu koyun görmek küslükleri bitireceğine, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ahır ve koyun görmek kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada ahır hayvanları görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, para kazanmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada ahıra girmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına delalet eder.

Rüyada ahırda yıkanmak hayırlı günler yaşayacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına rivayet eder.

Rüyada ahır görmek istediği noktalara geleceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma saral

Rüyamda inek ahiri ve ahırda aylarca unutulmuş bir inek yavrusu yani buzak aylarca aç susuz kalmasına rağmen canlıyı ve ayaklandı bendeahiri temizleyecektim buzağı görünce içim sızladı bunca zamandır bu hayvanat susuz yaşıyorsa bu Allahin büyük mucizedir dedim ve bir kazana şu koydum önce şu vereyim dedim ama bir yandanda korkuyorum yanlış bir şey Yapmak istemiyordum şu icirecektim uyandım bu rüya beni çok etkiledi yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler