Rüyada ahır damı görmek

Rüyada ahır damı görmek ettiği zararları telafi edeceğine, umutlarının da tükeneceğine, kısmetlerinin açılacağına, kendisine kızacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına ve bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, üzüleceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ahır damı gördüyseniz:

  • Çok parlak bir öneri veya teklifin diğer olasılıkları gölgelemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada ahır damı görmek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada evin damının aktığını görmek çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada toprak dam görmek yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına işaret eder.

Rüyada kardeşinin damdan düştüğünü görmek ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada damdan düsmek iyi niyetinden uzaklaşacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına tabir olunur.

Rüyada evin damına cıkmak kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine ve mal mülk sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada damın çöktüğünü görmek bolluk ve bereket içinde geçeceğine, isyan edeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada damı akan ev görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments