Rüyada ağlıyor olmak

Rüyada ağlıyor olmak işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağlıyor olmak gördüyseniz:

  • Size değerli tavsiyelerde bulunabilecek kişilerle irtibata geçebilirsiniz.

Rüyada ağzı burnu kanamak kazancını büyük miktarda arttıracağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına ve uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine işarettir.

Rüyada yılanı ağzına sokmak rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine delalettir.

Rüyada hem ağlayıp hem gülmek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına delalettir.

Rüyada ağzından kan akmak büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, kara kara düşünür olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilisini ağlayarak görmek büyük savaşların yaşanacağına, başarıları ile tanınacağına yorulur.

Rüyada ağzına kıl kaçmak tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada babanı ağlarken görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzının içini görmek rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments