Rüyada ağızdan öpüşmek

Rüyada ağızdan öpüşmek endişelerinin son bulacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, gönlünün ferahlayacağına, hayatının düzene gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına ve rahata ereceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, büyük başarıla kazanacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada ağızdan öpüşmek gördüyseniz:

  • Hassas konuların zerafetle ele alınması gerekiyor.

Rüyada ağızdan kan gelmek iyiliğe kavuşacağına, bunun kendisine büyük mutluluk ve cesaret olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağızdan yemek çıkarmak ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağızdan et çıkarmak rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada ağızdan saç çıkartmak doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağızdan kıl çıktığını görmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Rüyada ağızdan sakız atmak feraha ermeye, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağızdan doğum yapmak böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine işarettir.

Rüyada ağızdan kıl almak iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments