Rüyada ağızdan büyük abdest yapmak

Rüyada ağızdan büyük abdest yapmak sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine, üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına, iş ile ilgili biraz tökezlemeden sonra çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, iyi şartlara kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ağızdan büyük abdest yapmak gördüyseniz:

  • Değiştiremeyeceğiniz şeyler için dil dökmenin veya zaman harcamanın manası olmayabilir.

Rüyada ağızdan büyük abdest yapmak hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine rivayet eder.

Rüyada ağızdan kaka yapmak kısa zamanda çok yol alınacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına alamet etmektedir.

Rüyada ağızdan doğum yapmak kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, aile içinde her şeyin yolunda olacağına işarettir.

Rüyada ağızdan tuvalet yapmak kötü haberler alacağına, toplum içindeki yerin değerleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada sokağa büyük abdest yapmak iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına tabir olunur.

Rüyada altına büyük abdest yapmak rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dışarıya büyük abdestini yapmak iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyük abdestini tuvalete yapmak şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, övgü dolu sözler işiteceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments