Rüyada ağızda kurtcuk görmek

Rüyada ağızda kurtcuk görmek yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, gelecekte de istediklerine kolayca erişebileceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına alamet eder.

Rüyada ağızda kurtcuk gördüyseniz:

  • Karşı koymak veya kılınızı dahi kıpırdatmamak yerine, kibarca istenileni yapma çabanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Rüyada ağızda kurt görmek ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağızda kurtcuk görmek dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine inanılır.

Rüyada ağıza üflemek paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ağız içinde kan görmek ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağız dolusu iğne görmek aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına, parasının ve malının eksilmeyeceğine delalettir.

Rüyada ağızda kaka görmek bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağızda çok diş görmek eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada ağız münakaşası etmek eve kapanıp, kendine döneceğine, bir sebeple doğru yoldan sapacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments