Rüyada ağızda kum görmek

Rüyada ağızda kum görmek büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, tartışmaların sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye delalet eder.

Rüyada ağızda kum gördüyseniz:

  • Üst üste gelen davet ya da kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada ağızda kum görmek bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağız içinde kıl görmek çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına işaret eder.

Rüyada ağızda diş olmadığını görmek aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağız dolusu iğne görmek asil kişilerle birlikte olup iyi bir hayat süreceğine, yokluk içine gireceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağızda tırnak görmek kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine inanılır.

Rüyada birisiyle ağız dalaşı yapmak hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, güzelliklere rast gelineceğine rivayet eder.

Rüyada ağız dolusu su kusmak pek çok kişiyi idare edeceğine, arabalara ve topraklara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada ağız kokmak günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, insanlarla bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments