Rüyada ağızda karınca görmek

Rüyada ağızda karınca görmek büyük bir kazanca sahip olacağına, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına, uzun bir süre boyunca bu kişi ile devam ettikten sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada ağızda karınca gördüyseniz:

  • Siz mantıklı açıklamalar getirmeye çalışırken olaylar kendiliğinden iyice ateşlenebilir.

Rüyada ağızda karınca görmek görgülü ve kültürlü olacağına, aile büyüklerinden birinden azar işitileceğine yorulur.

Rüyada ağızda yara görmek anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada ağızda sakız görmek bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına, güzel günlere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ağız münakaşası yapmak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağızda uçuk görmek yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına inanılır.

Rüyada ağızda ip görmek başarısızlığı karşısında yıkılacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağız yıkamak kısmetinin de açılacağına, sıkıntı yükleneceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağızda balgam görmek rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments