Rüyada ağızda göz görmek

Rüyada ağızda göz görmek daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, isteklerine kulak vereceğine, kafasının boşalacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, görgülü ve kültürlü olacağına rivayet eder.

Rüyada ağızda göz gördüyseniz:

  • Harekete geçmeniz gerekiyorsa durmayın.

Rüyada ağızda göz görmek huzurunun yerinde olacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada ağızda cam kırığı görmek hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına delalet eder.

Rüyada kadınla ağız kavgası yapmak hataların düzeltileceğine, ticaret ehli kişi olacağına, insanlara iş öğreteceğine inanılır.

Rüyada biriyle ağız kavgası etmek yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada ağız silmek yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağızda tuz görmek dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işarettir.

Rüyada ağızda yara görmek kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağız kokmak özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına, geçim sıkıntısı yaşanılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments