Rüyada ağızda fazla diş görmek

Rüyada ağızda fazla diş görmek enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, ağız tadından olacağına, kişinin fakirleşeceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada ağızda fazla diş gördüyseniz:

  • Rutine giren aktiviteler hedeflerinize ulaşmanızı zorlaştırabilir.

Rüyada ağızda fazla diş görmek allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağızda çürük diş görmek elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, isteklerinize kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada ağızda diş görmek zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına delalettir.

Rüyada ağızda çok sayıda diş görmek iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına yorulur.

Rüyada ağızda kırık diş görmek sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağız dolusu diş görmek hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına tabir olunur.

Rüyada ağızda diş olmadığını görmek her zaman neşeli olacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağız ve diş görmek ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments