Rüyada ağızda çiğ et görmek

Rüyada ağızda çiğ et görmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına tabir olunur.

Rüyada ağızda çiğ et gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi ya da ihtiyaçlarınızı açıkça dile getirmeniz gerekebilir.

Rüyada ağızda çiğ et görmek eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, maddi açıdan çok zorlanılacağına alamet eder.

Rüyada ağızda et görmek fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada ağızda et parçası görmek kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına delalettir.

Rüyada birini çiğ et yerken görmek bahtının da çok parlak olacağına, işinde çok ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada başkasına çiğ et vermek aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına işarettir.

Rüyada etsiz çiğ köfte yemek bir sebeple doğru yoldan sapacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine tabir olunur.

Rüyada çiğ inek eti yemek zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, başarıdan başarıya koşacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiğ et dövmek onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına ve çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments