Rüyada ağız öpmek

Rüyada ağız öpmek herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, elde edilen nasibin artacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine yorulur.

Rüyada ağız öpmek gördüyseniz:

  • Aralarından birisini seçip üzerine gitmeniz durumunda oldukça tatminkar sonuçlar elde edebilirsiniz.

Rüyada ağız öpmek iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına tabir olunur.

Rüyada biriyle ağız dalaşı yapmak parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada ağız dolusu tükürmek bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada iki ağız görmek sürekli insanları şaşırtan projelere imza atacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağız kanamak onları rahat ettireceğine, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada ağıza tükürmek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağızda jilet görmek yeni bir haneye sahip olunacağına, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağızda köpük görmek zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine, güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments