Rüyada ağız kokusu almak

Rüyada ağız kokusu almak yapılan işte yeniden kara geçileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine işarettir.

Rüyada ağız kokusu almak gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri planları bozabilir.

Rüyada ağız kokusu almak çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, stres içinde günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babayla ağız kavgası etmek kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  delalettir.

Rüyada ağızda kurtcuk görmek yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine inanılır.

Rüyada ağızda çok sayıda diş görmek eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına inanılır.

Rüyada ağızda et görmek aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada ağız dolusu su kusmak dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağızda toplu iğne görmek hayallere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, haneye nifak gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yamuk ağız görmek zorluğa ve darlığa düşeceğine, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments