Rüyada ağız dolusu tükürmek

Rüyada ağız dolusu tükürmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, pişman olacağı şeyler yapacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına, kariyerinde atılım yapacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, ticarette öne geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağız dolusu tükürmek gördüyseniz:

  • Bir yerden ya da bir insandan ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada ağız dolusu kan tükürmek güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ağız dolusu tükürmek kendisine istediklerini nasip edeceğine, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına delalettir.

Rüyada ağıza tükürmek işlerdeki karın artacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine inanılır.

Rüyada ağız dolusu kan kusmak ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, ruhen güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada ağız dolusu kustuğunu görmek işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağız dolusu beyaz kusmak sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, moralsiz ve düşünceli olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağız dolusu balgam çıkarmak giderileceğine, bir organizasyona katılacağına işaret eder.

Rüyada ağız dolusu diş görmek kişinin rahat edeceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments