Rüyada ağıt yakıldığını görmek

Rüyada ağıt yakıldığını görmek allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, yalnız kalınacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada ağıt yakıldığını gördüyseniz:

  • Ne olursa olsun, siz, doğru şekilde davranmalısınız.

Rüyada ağıt yakıldığını duymak aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına, bir sebeple kendi içine kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağıt yakıldığını görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölüye ağıt yakmak haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine yorulur.

Rüyada ağıt yakmak muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağıt yakan birini görmek çok büyük kazanç sağlanacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağıt yakmak ağlamak çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, zor bir duruma düşüleceğine, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına delalet eder.

Rüyada ağıt yakanı görmek rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, iyi kısmetleri olacağına delalet eder.

Rüyada ağıt dinlemek elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eyüp dayan

Merhabalar.

Rüyamda düğün gibi bir yerdeyiz yaşlı birini taşıdıktan sonra geri dönerken bir bayan sanatçı adımı ve soyadımı söyleyerek ağıt yaktığını duydum ve bunu sürekli tekrarlıyordu bunu yanımdaki birine sorduğumda ise bana timsah tarafından öldürüleceğimi bunun için bana ağıt yaktığını söyledi. daha sonra büyük bir kapı ve kapının açıldığı yer ise bir nehrin hemen dibi ben timsah beklerken büyük bir yılanın geldiğini gördüm sonra tamam bu yılan beni öldürmez ben timsah bekliyordum…

Aynur atasoy

Rüyamda şehit cenazesi görüyorum bu esnada bir bayan akrabamızın başkası adına agit yakıyor agliyoruz