Rüyada ağda yaptırdığını görmek

Rüyada ağda yaptırdığını görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına işarettir.

Rüyada ağda yaptırdığını gördüyseniz:

  • Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmeniz durumunda yanlış yapabilirsiniz.

Rüyada ağda balık görmek işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendini ağda yaparken görmek başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, takdir toplayacak işler yapacağına alamet eder.

Rüyada ağda yapan kadın görmek büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada genital bölgeye ağda yaptığını görmek strese gireceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine işaret eder.

Rüyada yüze ağda yapmak hile ile mal elde etmeye, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine tabir olunur.

Rüyada bacaklara ağda yapmak kendisini üzen bazı kişileri hayatından çıkararak daha rahat bir şekilde hareket etmeye başlayacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşına ağda yapmak acılarını ve kederlerini içine atacağına, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına tabir olunur.

Rüyada yüzünü ağda yapmak birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments