Rüyada ağaçtan meyve koparmak

Rüyada ağaçtan meyve koparmak yolunda gideceğine, ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, canın derdine düşeceğine, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, sıkıntılı günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağaçtan meyve koparmak gördüyseniz:

  • Alış verişlerinizde bile erkek satıcılara karşı dikkatli olmalısınız.

Rüyada ağacından meyve yemek bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına işaret eder.

Rüyada yeşil meyve ağacı görmek her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına alamet eder.

Rüyada meyvesiz ağaç görmek dertlerin biteceğine, sıkıntıların aşılacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaca çıkıp meyve yemek başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada meyve ağacı kesmek hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağaçtan meyveler toplamak berekete ve bolluğa kavuşulacağına, maddi anlamda feraha ermeye işaret eder.

Rüyada meyve ağacı çiçeği görmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta meyve ağaçları görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments