Rüyada ağaçtan dal kesmek

Rüyada ağaçtan dal kesmek ferahlığa çıkacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, amacına ulaşacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir türlü kurtulamayacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına delalettir.

Rüyada ağaçtan dal kesmek gördüyseniz:

  • Hep birlikte hareket etme arzusundasınız.

Rüyada kurumuş ağaç dalı kesmek hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada dut ağacının dalını kesmek mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine tabir olunur.

Rüyada ağaç dalını kesmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına delalet eder.

Rüyada kuru ağaç dalı kesmek uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaç dalı kesmek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada ağaçtan dal kesmek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağacın dalını kesmek kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine delalet eder.

Rüyada ağacın dallarını kesmek istediği herşeye ulaşabileceğine, sağlık sorunlarının geçici olacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments