Rüyada ağaçtan atladığını görmek

Rüyada ağaçtan atladığını görmek umutlarının yarım kalmayacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, elinde bulunan mal ve mülk sayesinde kendisine çok güzel bir gelecek oluşturacağına, rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada ağaçtan atladığını gördüyseniz:

  • Kafanızdan geçenleri açıkça dile getirmek isteyebileceğiniz zamanlardasınız.

Rüyada incir ağacından atlamak insanlar tarafından ayıplanacağına, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçtan atlamak emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada ağaçtan atladığını görmek uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, kalp kırmaya yorulmaktadır.

Rüyada yüksek binalardan atlamak uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğunun yüksekten atladığını görmek içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına delalet eder.

Rüyada apartmandan atladığını görmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, maddi kayba uğrayacağına alamet eder.

Rüyada uçaktan atladığını görmek bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ateş üzerinden atlamak eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments