Rüyada ağaçta ördek görmek

Rüyada ağaçta ördek görmek büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, ümitlerinin son bulacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, zafer elde edeceğine, rakiplerine karşı fark atacağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına delalet eder.

Rüyada ağaçta ördek gördüyseniz:

  • Hayatınızı zorlaştırabilecek kişileri engellemeniz gerekiyor.

Rüyada ağaçta ördek görmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ördeğin yumurtladığını görmek rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ördekten kaçmak çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı ördek görmek sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada ördeğe ekmek vermek böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada kahverengi ördek görmek mevki kazanacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada ördek yavrusu ve civciv görmek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine işarettir.

Rüyada pişmiş ördek yemek hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan

Rüyada büyük ağaçta 2 tane beyaz ördek gördüm anlamı nedir teşekkürler şimdiden