Rüyada ağaçta kedi görmek

Rüyada ağaçta kedi görmek kime gideceğine, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, rakiplerin oyununa gelineceğine, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, bol kazanç elde edileceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına alamet eder.

Rüyada ağaçta kedi gördüyseniz:

  • Farklı kültürlerden gelen kişilerle bir araya gelmeniz yeni bir yönde ilerlemenize neden olacak kararlar almanızı sağlayabilir.

Rüyada ağaçta kedi görmek işlerinin bu yüzden aksayacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada ağaçta yılan görmek iş hayatında maddi zarara uğranacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaç söktüğünü görmek onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Rüyada mor ağaç görmek iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada erik ağacı ve erik görmek böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada ağacında nar görmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, işlerinin bozulacağına ve hayatının ters yönde ilerleyeceğine inanılır.

Rüyada ağaçta karınca görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine delalettir.

Rüyada ağacın en tepesine çıkmak huzurlu ve sağlıklı olunacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments