Rüyada ağaçta karpuz görmek

Rüyada ağaçta karpuz görmek kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, kişinin uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, zor günlerin sona ereceğine işarettir.

Rüyada ağaçta karpuz gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya kendinizde sonradan pişman olabileceğiniz ani değişiklikler yapmaktan kaçınmanızda fayda var.

Rüyada ağaçta karpuz görmek dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına delalettir.

Rüyada ağaçtan karpuz toplamak istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin karpuz yediğini görmek canın ve malının da her zaman güvende olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada karpuz almak sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına işaret eder.

Rüyada bozuk karpuz yemek insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına işaret eder.

Rüyada büyük karpuz kesmek yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, sorunları ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada karpuz parçalandığını görmek arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına yorulur.

Rüyada birinden karpuz almak parasını dikkatli harcayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments