Rüyada ağaçta kaplumbağa görmek

Rüyada ağaçta kaplumbağa görmek onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, sıkıntıların aşılacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına delalettir.

Rüyada ağaçta kaplumbağa gördüyseniz:

  • Görünen o ki, çeşit çeşit fırsata sahipsiniz.

Rüyada ağaçta kaplumbağa görmek herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine işaret eder.

Rüyada akvaryumda su kaplumbağası görmek borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına işaret eder.

Rüyada denizde su kaplumbağası görmek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, kazancın düşeceğine ve sıkıntılı günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaplumbağa görmek duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına yorulur.

Rüyada kaplumbağa öldürmeye çalışmak sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplumbağa doğurması görmek zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kaplumbağa hediye etmek kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, mülk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada kaplumbağa taşlamak sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments