Rüyada ağaçta erik görmek

Rüyada ağaçta erik görmek onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağaçta erik gördüyseniz:

  • Zarif bir şekilde sormanız durumunda aradığınız yardımı veya desteği bulabilirsiniz.

Rüyada ağaçtan yeşil erik koparmak yüzünde güller açacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına delalet eder.

Rüyada ağaçtan kırmızı erik toplamak akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erik ağacını kesmek hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine rivayet eder.

Rüyada ağacında erik görmek maddi zararını karşılayacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada çiçek açmış erik ağacı görmek çok büyük özgüven kazanacağına, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına inanılır.

Rüyada yeşil erik ağacı görmek kararlar alacağına, dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına delalettir.

Rüyada ağacından erik yemek rüya sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine, kafasına takmasını gerektirecek hiçbir önemli sorununun ve altından kalkamayacağı kadar büyük bir borcunun olmayacağına işaret eder.

Rüyada ağaçtan erik düşürmek hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments