Rüyada ağaçta ayva görmek

Rüyada ağaçta ayva görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçta ayva gördüyseniz:

  • Üzerinizde herşeye karşı isteksizlik olabilir.

Rüyada ayva ağacı kesmek kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına delalet eder.

Rüyada ayva ağaç görmek girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine işaret eder.

Rüyada büyük ayva ağacı görmek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, çok kötü günler yaşayacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağaçtan ayva toplamak umutların biteceğine, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına inanılır.

Rüyada ayva ağacından ayva toplamak çoluk çocuğa karışacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada ayva ağacı ve ayva görmek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada çiçek açmış ayva ağacı görmek çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına, çok istenen bir konuda geri adım atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağaçtan ayva almak kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
çetin

gündüz niyetine bu rüyamı size daha önce gönderdimmi bilmiyorum. Geçen rüyamda bir meyve bahçesindeyim. Yerde yarım metreden fazla kar vardı. daha önce yağmış kar. bahçe ayva bahçesi ve saymadım fakat çok sayıda ayva ağacı vardı kışın ayva ağaçlarının her birinin dallarında çok fazla olgunlaşmış sarı ayvalar vardı ve ayrıca ağacın dalları yeşil ayva yapraklarıyla doluydu.

çetin

teşekkür ederim rüya piri Allah razı olsun