Rüyada ağaçta armut görmek

Rüyada ağaçta armut görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarını ifade eden rüya, tatsız günlerin geride bırakılacağına, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaçta armut gördüyseniz:

  • Son derece sıkıntılı bir durumdan çıkmanız olasıdır.

Rüyada ağaçta armut görmek kudreti ve cesareti bulacağına, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine delalettir.

Rüyada armut ağacının çiçek açtığını görmek sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan armut koparmak büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, müjdeli haberler alacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine delalettir.

Rüyada ağaçtan armut topladığını görmek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada armut ağacından armut yemek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine tabir olunur.

Rüyada armut ağacından armut toplamak o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurumuş armut ağacı görmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada armut ve armut ağacı görmek insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments