Rüyada ağaç tutmak

Rüyada ağaç tutmak kötü yola sapmaya, dinin emir ve buyruklarını unutmaya, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, kötü günleri geride bırakacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine, güzel gelişmeler yaşanacağına, kazancını arttıracağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaç tutmak gördüyseniz:

  • Sizi suçlu hissettirmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada ağaç dalı tutmak hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağaç tutmak çok iyi mevkilere geleceğine, vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada atılan taşı tutmak mal edineceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada koyun tutmak başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, sıkıntı yaşanacağına delalettir.

Rüyada hamile balık tutmak parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, mutluluğunu çoğaltacağına delalet etmektedir.

Rüyada denizden elle balık tutmak işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada fareyi elinde tutmak en yakın zamanda çok iyi haberler alacağına, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine inanılır.

Rüyada karpuz tutmak yapılan hataların telafi edileceğine, çok büyük işlere adın yazdıracağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments