Rüyada ağaç kesildiğini görmek

Rüyada ağaç kesildiğini görmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, mevcut konforunun da devam edeceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağaç kesildiğini gördüyseniz:

  • Belli ihtiyaçlarınız karşılanmıyorsa dikkatli olunması gerekiyor.

Rüyada çam ağaç kesildiğini görmek isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada yaş ağaç kesildiğini görmek yol göstereceğine ve şifa olacağına, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada çınar ağacının kesildiğini görmek yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına alamet etmektedir.

Rüyada ceviz ağacının kesildiğini görmek insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına delalettir.

Rüyada çam ağacının kesildiğini görmek iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada incir ağacı kesildiğini görmek maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bu nedenle hem günahkâr olacağına, hem mal ve para kaybedeceğine delalettir.

Rüyada incir ağacının kesildiğini görmek dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine alamet eder.

Rüyada ağaç kesildiğini görmek kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments