Rüyada ağaç almak

Rüyada ağaç almak rahatsızlıkların tedavi edileceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, büyük kazanç elde edeceğine, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada ağaç almak gördüyseniz:

  • İlk önce, ailenizden kişilere yardımcı olmalı ya da geleceğinizi düşünerek para harcamalısınız.

Rüyada erik ağacından erik yemek işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine alamet eder.

Rüyada ağaçtan yılan düştüğünü görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine yorulur.

Rüyada ağaç merdivenden inmek gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına ve istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebilineceğine tabir olunur.

Rüyada evin içinde asma ağacı görmek dünyasının iyileşmesine, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada ağaçtan koparıp kayısı yemek hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağacın devrildiğini görmek hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına yorulur.

Rüyada ayva ağacından ayva koparmak sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, verimliliğinin de artacağına yorulur.

Rüyada çiçek açmış kiraz ağacı görmek güçlendikçe güçleneceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments