Rüyada afiş asmak

Rüyada afiş asmak aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınıza, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına ve bir türlü başarı elde edilemeyeceğine, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, kazancının katbekat artacağına delalettir.

Rüyada afiş asmak gördüyseniz:

  • Daha önce gitmediğiniz yerleri ziyaret ederken veya alışılmadık kişilerle diyaloglarınız esnasında dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada afiş asmak günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, ömrün uzun olmasına tabir olunur.

Rüyada film afişi görmek yanlış bir karar verileceğine, iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada iple battaniye asmak rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine delalettir.

Rüyada gömlek asmak güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvara halı asmak elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, böylelikle sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yün asmak çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvara çerçeve asmak sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ipe havlu asmak karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments