Rüyada adetli birini görmek

Rüyada adetli birini görmek huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, hayata karşı zayıf davranmayacağına, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada adetli birini gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız size çok şey vaat ediyor.

Rüyada adetten kesilmek hayatın belli bir düzene oturacağına, çıkmaza gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada adet ağrısı çekmek böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine ve sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına işaret eder.

Rüyada adet bezi yıkamak işlerinin bir anda bozulacağına, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada kan adet görmek kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızının adet olduğunu görmek maddi anlamda güçleneceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına inanılır.

Rüyada adet kanaması görmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına yorulur.

Rüyada ilişkiye girerken adet olmak iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına tabir olunur.

Rüyada adetli olmak çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments