Rüyada aday olmak

Rüyada aday olmak üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, kısmetlerin günden güne artacağına, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, bir daha işyerine gelmeyeceğine, ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada aday olmak gördüyseniz:

  • Ufak tefek maddi şanslar ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada adaya düşmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına işaret eder.

Rüyada denizden adaya çıkmak şansının ve bahtının döneceğine, nefsine uyacağına inanılır.

Rüyada kayınvalide adayı görmek aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, umutlarının söneceğine inanılır.

Rüyada damat adayını görmek kazançlı olacağı işlere gireceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına delalet eder.

Rüyada milletvekili adayı görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine delalettir.

Rüyada denizde yüzerek adaya çıkmak istenmeyen olayların yaşanacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına inanılır.

Rüyada aday olmak kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yüzerek adaya çıkmak yıkılacağına, üzüleceğine, hem de para kaybettireceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments