Rüyada adamın yüzüne tükürmek

Rüyada adamın yüzüne tükürmek bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, önünü açacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına delalettir.

Rüyada adamın yüzüne tükürmek gördüyseniz:

  • Yakınlarınızı veya birlikte yaşadığınız kişileri memnun etmeyecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada adamın yüzüne tükürmek karşına hayırlı kapıların açılacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına inanılır.

Rüyada sevdiğinin yüzüne tükürmek neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada yüzüme tükürmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şeytanın yüzüne tükürmek sermayesinin boşa gideceğine, insanları kandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada bir insanın yüzüne tükürdüğünü görmek kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, nimetin ve kazancın artacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin yüzüme tükürdüğünü görmek kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına işaret eder.

Rüyada eşinin yüzüne tükürmek hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birini yüzüne tükürmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments