Rüyada adamı öpmek

Rüyada adamı öpmek ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, lüks şekilde yaşayacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, işlerinin kapanacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine tabir olunur.

Rüyada adamı öpmek gördüyseniz:

  • Eski tecrübelerin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada ölü adamın elini öpmek attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine delalettir.

Rüyada tanımadığı adamı öpmek sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir adamı öpmek kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü adamı öpmek kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, yeni bir yol tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı adamı öpmek çalışmaları kötüleyeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına alamet eder.

Rüyada evli adamı öpmek yaşamının yoluna gireceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına işarettir.

Rüyada yaşlı adamın elini öpmek kâbus gibi günlerin geleceğine, zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine işarettir.

Rüyada devlet adamının elini öpmek gönül hoşluğu yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments