Rüyada adama yumruk atmak

Rüyada adama yumruk atmak ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine ve çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adama yumruk atmak gördüyseniz:

  • Hoşlanacağınız düşünülerek yapılan davranışlara ters tepki göstermemeye çalışmalısınız.

Rüyada adama yumruk atmak rütbesinin artacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yumrukla adam dövmek kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına, kısmetin kapanacağına delalettir.

Rüyada masaya yumruk atmak başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, büyük problemler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada duvara yumruk atmak dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına tabir olunur.

Rüyada şeytana yumruk atmak sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalettir.

Rüyada anneye yumruk atmak çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına delalettir.

Rüyada kadına yumruk atmak yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada cama yumruk atmak alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments