Rüyada adam kesilirken görmek

Rüyada adam kesilirken görmek şifa bulacağına, prestij kazanacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, duaların allah katında karşılığını bulacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada adam kesilirken gördüyseniz:

  • Biraz daha detaylı çalışarak ilerlemek gerekiyor.

Rüyada adam kesilirken görmek birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada adam kesildiğini görmek kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine yorulur.

Rüyada adam kesip öldürmek alım gücünde yükselme olacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada kulağının kesildiğini görmek karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, donanımlı kılacağına rivayet eder.

Rüyada saçımın kısa kesildiğini görmek yüksek makamlara geleceğine ve tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine alamet eder.

Rüyada büyükbaş hayvan kesildiğini görmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine yorulur.

Rüyada elinin kesilip kanadığını görmek güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızının parmağının kesildiğini görmek onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments