Rüyada adam kafası kesmek

Rüyada adam kafası kesmek istek ve arzularının gerçekleşeceğine, çok daha iyi koşullara sahip olacağına, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, sevinç dolu haberler alacağına, unutulan bir sorunun başa bela olacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada adam kafası kesmek gördüyseniz:

  • Artık işe yaramayan plan, anlaşma, düzenleme veya ilişkilerden vazgeçebilirsiniz.

Rüyada adam kafası kesmek tarafsızmış gibi görünen bir kişi yüzünden sahip olunan saygınlığın yitirileceğine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına yorulur.

Rüyada kafası kopan adam görmek ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kafası kopuk adam görmek hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, adının ve şanının yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada kafasız adam görmek kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafasi kopmuş adam görmek yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, kazancının da artacağına delalet eder.

Rüyada büyük kafalı adam görmek moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada adam kafası görmek masraflarının azalacağına, rakiplerini arkasında bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki kafalı adam görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments