Rüyada adam eli öpmek

Rüyada adam eli öpmek hayırlı terfiler alınacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine ve beklediği bir yolcudan hayırlı haberler alacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada adam eli öpmek gördüyseniz:

  • Sözlerinde durmayan kişiler olabilir.

Rüyada yaşlı adam eli öpmek böylece geçim derdinin baş göstereceğine, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adam eli öpmek dünya malına kavuşulacağına, engel teşkil edeceğine rivayet eder.

Rüyada sakallı adam öpmek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine işaret eder.

Rüyada adam öpmek hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine inanılır.

Rüyada yaşlı adam öpmek bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada eli sopalı adamlar görmek işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada eli kelepçeli adam görmek zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada eli bıçaklı adam görmek rızkın artacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments