Rüyada ad isim görmek

Rüyada ad isim görmek gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, ele geçecek ve devamı olmayacak mala, işlerin çığırından çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ad isim gördüyseniz:

  • Ne olursa olsun gerilimlerin sizi etkilemesine ya da duygusal ilişkilerinize yansımasına izin vermemelisiniz.

Rüyada ad isim görmek sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, atılan adımların sıkıntı yaratacağına delalet eder.

Rüyada birinin adını duymak anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, bunu şeref sayacağına işaret eder.

Rüyada evleneceğin kişinin adını duymak borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına alamet eder.

Rüyada çocuğa ad koymak umutlarının tazeleneceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin adını görmek yeni bir adım atılacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına inanılır.

Rüyada adını yazılı görmek korkularının üzerine gideceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine tabir olunur.

Rüyada adnan menderesi görmek yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeytanın adını duymak kısa sürede hayatının düzene gireceğine, karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments