Rüyada acur yediğini görmek

Rüyada acur yediğini görmek sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, işlerinin eskisinden daha iyi ve daha kazançlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada acur yediğini gördüyseniz:

  • Sorumluluklarınızı ihmal etmeniz, görevlerinizi yerine getirmemeniz veya sözlerinizde durmamanız durumunda eleştiri ya da şikayetlere maruz kalabilirsiniz.

Rüyada acur yediğini görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açılacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada acur almak stresinin çoğalacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine işaret eder.

Rüyada acur koparmak böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada acur tarlası görmek rahat nefes alınacağına, geçineceğine işarettir.

Rüyada acur görmek rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına işarettir.

Rüyada acur toplamak haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil acur görmek can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada acur turşusu görmek sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments