Rüyada açıkta yıkanmak

Rüyada açıkta yıkanmak elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, kısmetlerinin açılacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada açıkta yıkanmak gördüyseniz:

  • Eskiyi geride bırakın yolunuza bakın.

Rüyada başkasını başı açık görmek işveren koltuğunda oturacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına delalettir.

Rüyada açık kapıdan girmek kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına inanılır.

Rüyada kendi saçını açık görmek insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada açık havada banyo yapmak çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada kollarını açık görmek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına işarettir.

Rüyada açık çeşme görmek sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyada açık bir kadın görmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına işaret etmektedir.

Rüyada açık zarf görmek çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatındaki çalışmalarının yarıda kalacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında temizlemek için büyük bir uğraş vereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments