Rüyada açık yeşil pantolon giymek

Rüyada açık yeşil pantolon giymek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, dertlerine derman bulacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına, borç yüzünden uykuların kaçacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına işaret eder.

Rüyada açık yeşil pantolon giymek gördüyseniz:

  • Haraketsizlikten kaynaklanan bir uyuşukluk içinde olmanız da mümkündür.

Rüyada açık yeşil pantolon giymek dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, arabalara ve topraklara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada açık renk pantolon giymek huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına delalettir.

Rüyada yeşil renk pantolon giymek elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil pantolon giymek hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kudret ve destek olacağına delalettir.

Rüyada açık yeşil elbise giymek daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada açık mavi pantolon görmek iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada açık kahverengi pantolon görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada asker pantolonu giymek iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments