Rüyada açık saçlı görmek

Rüyada açık saçlı görmek rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, alım gücünün zayıflamayacağına, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda islami konularda da bilgi sahibi olacağına, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada açık saçlı gördüyseniz:

  • Kendi koşullarınızda diretebilecek pozisyondasınız.

Rüyada saçı açık görmek eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçı açık gezmek evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına delalettir.

Rüyada kapalı bir insanın saçını açık görmek kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada açık saçla namaz kılmak yaşamındaki engellerin kalkacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve islami olarak da allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına rivayet eder.

Rüyada kapalı saçı açık görmek kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada başkasının saçını açık görmek çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada kendi saçını açık görmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada saçını açık görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments