Rüyada açık makas görmek

Rüyada açık makas görmek ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, manevi huzurdan da nasipleneceğine, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, aynı zamanda dünya yaşantısında da olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada açık makas gördüyseniz:

  • Hastanede bir yakınınız varsa, ilgilenin.

Rüyada ağzı açık makas görmek bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına tabir olunur.

Rüyada açık makas görmek her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada tırnak makası almak çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine işaret eder.

Rüyada makas böceği görmek küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, ortaklı işlere iştirak edileceğine rivayet eder.

Rüyada elini makasla kesmek borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki makas görmek bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına işarettir.

Rüyada küflü makas görmek girdiği işlerde zorluk çekeceğine, ticaretin büyüyeceğine delalettir.

Rüyada makas kaybetmek başarılı bir insan olacağına, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments