Rüyada açık hapishane görmek

Rüyada açık hapishane görmek rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada açık hapishane gördüyseniz:

  • Bazı kişilere yaptıkları hesapların yanlışlığını veya ne kadar mantıksız planlar yaptıklarını yüksek sesle dile getirmek niyetinde olabilirsiniz.

Rüyada açık hapishane görmek makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına yorulur.

Rüyada hapishaneden çıkan birini görmek onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, kazançlarının gittikçe azalacağına alamet eder.

Rüyada babamı hapishanede görmek yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına alamet eder.

Rüyada ölen birini hapishanede görmek fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına işaret etmektedir.

Rüyada hapishaneden birinin çıktığını görmek ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına, iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada hapishanede yatmak bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hapishaneden birini kaçırmak kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına, hayallerin gerçekleştirilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada askeri hapishane görmek zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments