Rüyada acı hissetmemek

Rüyada acı hissetmemek isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına, mutluluktan havalara uçacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, işlere nazar değeceğine delalet etmektedir.

Rüyada acı hissetmemek gördüyseniz:

  • Bir münakaşaya karışmanız ya da aşırı gayret sarf etmeniz gereken bir işe girişmeniz olasıdır.

Rüyada acı hissetmemek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada hisse senedi görmek işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada hisse almak keyifli günler geçireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına işaret eder.

Rüyada deprem olması ama hissetmemek uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, işinin başına geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hisse satmak karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kolunu hissetmemek kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine, maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada depremi hissettiğini görmek huzurlu günler geçirileceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına işaret eder.

Rüyada bacaklarını hissetmemek hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments